Usługi

fryzjerstwo

Fryzjerstwo

damskie, męskie, dziecięce

Włosy to atrybut, który od zawsze określał nasz styl. Wraz z upływem czasu zmieniało się podejście do kształtu fryzury oraz pielęgnacji. Na przestrzeni lat włosowa moda kręciła się wokół rozmaitych trendów, przenosząc różne elementy i wplatając je do współczesnego fryzjerstwa. Jednak zawsze najistotniejszymi elementami była satysfakcja i komfortowe samopoczucie klienta.

W Studio Elle styliści i koloryści zadbają o to, aby odpowiednio dobrać fryzurę do Twoich indywidualnych potrzeb, uwzględniając cechy takie jak rysy twarzy, kolor karnacji oraz kondycję włosów. Doradzimy Ci, jak dbać o włosy każdego dnia, jakich produktów używać oraz jakie zabiegi regenerujące wykonywać w zależności od struktury i rodzaju włosów. Czasami nawet mały drobiazg determinuje formę fryzury – może być to grzywka, zmiana ułożenia włosów czy tonacja barwy. Dlatego dbamy o te wszystkie szczegóły po to, abyś patrząc w lustro czuła się pięknie i komfortowo.

Cięcie, strzyżenie i farbowanie

dla wyjątkowego efektu

Masz ochotę na ombre, sombre, a może flamboyage?
Doradzimy Ci, jaka koloryzacja będzie najlepsza dla Ciebie i Twoich włosów. Wykonujemy koloryzacje, dekoloryzacje, refleksy, korzystamy z innowacyjnych trwałych farb marki Lumea, które nie zawierają amoniaku i PPD (dzięki czemu nie niszczą włosów), a zawarte w nich olejki wyzwalają niesamowity blask koloru.

Strzyżemy włosy zgodnie z życzeniem klienta, mając na uwadze najnowsze trendy oraz nasze umysły pełne pomysłów – zawsze chętnie zaproponujemy czegoś ciekawego zarówno Paniom jak i Panom. Wiemy również, że podcięcie grzywki czy samych końcówek jest czasem wystarczającym krokiem na drodze do upragnionej fryzury. Dobór kształtu, rodzaju cięcia jak i koloru fryzury jest dla nas bardzo ważny, jednak najistotniejsze jest zadowolenie klienta. Z chęcią przyjmiemy wszystkie uwagi i skonfrontujemy je z możliwymi do osiągnięcia efektami.

Pielęgnacja

dla mocnych włosów

Włosy poddawane regularnie agresywnym zabiegom fryzjerskim takim jak prostowanie, kręcenie lokówką, suszenie gorącym powietrzem czy rozjaśnianie, mogą ulec znacznemu osłabieniu. Stają się wysokoporowate, łamliwe i cienkie.

Aby zapobiec negatywnym zmianom lub przywrócić żywotność, zdrowy wygląd oraz blask, proponujemy szereg zabiegów regeneracyjnych, które powlekają strukturę włosa, zabezpieczając go przez dalszym niszczeniem i ułatwiają codzienną stylizację. Wśród zabiegów znajdują się m.in. botoks, sauna, regeneracja włosów Olaplex/Curoplex, regeneracja keratynowa.

Oferujemy także zabiegi związane ze stałą stylizacją włosów takie jak keratynowe prostowanie włosów oraz klasyczna trwała.

Modelowanie i upięcia

na wyjątkowe okazje

Zmysłowe loki, proste eleganckie włosy czy klasyczne upięcia to zaledwie początek przygody ze stylizacją włosów.

W zależności od nastroju lub okazji, przygotujemy dla Ciebie fryzurę, którą będziesz nosić zadowolona przez cały dzień. Realizujemy tradycyjne jak i awangardowe stylizacje na śluby, wesela, bale oraz inne rozmaite imprezy. Oferujemy również popularne nowoczesne warkoczyki afrykańskie, cornrowsy oraz dredloki.

Upięcia okolicznościowe - Elle Studio Twojej Urody Prudnik - kosmetyka i fryzjerstwo

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego
oraz wizyty w salonie

Wówczas nie tylko rozwiejemy Twoje wątpliwości, ale również dodatkowo doradzimy, jakie zabiegi w szczególności warto wykonać mając na uwadze indywidualne potrzeby Twojej urody.

Zapisy prowadzimy tylko telefonicznie i bezpośrednio w salonie.

tel. kosmetyka 516 049 182

tel. fryzjerstwo 660 237 240